Najnowsze wydarzenia

4 Lis. 2012
  • Spotkanie autorów monografii Figury i znaczenia mądrości. Studium interdyscyplinarne.

3 października odbyło się sympozjum autorów monografii Figury i znaczenia mądrości. Studium interdyscyplinarne, wydanej pod redakcją prof. Marty Zając w roku 2016. W Sali Rady Wydziału spotkali się: prof. Kamilla Termińska (Wydział Filologiczny UŚ), prof. Małgorzata Grzegorzewska (Wydział Filologiczny UW), prof. Marta Zając (IKiLA), ks. prof. Jerzy Szymik (Wydział Teologiczny UŚ), prof. Andrzej Wicher (Wydział Filologiczny UŁ), prof. Jacek Mydla (IKiLA), dr Marek Kulisz (IKiLA). Autorzy poszczególnych rozdziałów reprezentowali różne obszary współczesnej humanistyki: literaturoznawstwo, językoznawstwo, filozofię i teologię.

logo small

Instytut Kultur i Literatur Anglojęzycznych