Warsztaty i wykłady pracowników Instytutu w ramach Festiwalu Języków Obcych w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Stanisława Staszica w Sosnowcu

31 Sty. 2019

Dnia 30 stycznia 2019 roku, w ramach Festiwalu Języków Obcych, który odbywa się w dniach 28.01-1.02.2019, dr Agnieszka Podruczna przeprowadziła warsztaty pisania kreatywnego dla uczniów klasy dwujęzycznej IV Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Sosnowcu. Warsztaty poświęcone były tworzeniu postaci. Tego samego dnia, w budynku Wydziału Filologicznego dr hab Rafał Borysławski wygłosił wykład dla uczniów liceum, zatytułowany "Brytyjskie wydarzenia i trendy od połowy XX wieku do współczesności/ Contemporary Britain Divided: From Margaret Thatcher to Brexit." 31 stycznia, w ramach tego samego Festiwalu, wykład gościnny zatytułowany "'Good guys with guns' vs. #NeverAgain. Can new youth activism stop American school shootings?" wygłosił z kolei dr Marcin Sarnek.