Wykładowcy IKiLA wspierają Festiwal Języków Obcych w V Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu

12 Lut. 2018

W dniach 12–16 lutego 2018, w IV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. S. Staszica w Sosnowcu, odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Języków Obcych, mającego na celu propagowanie nauki języków obcych oraz poszerzanie wiedzy o kulturze innych krajów.

W ramach Festiwalu będzie można wziąć udział w warsztatach i wykładach prowadzonych przez pracowników i doktorantów IKILA:  wykłady wygłoszą dr Sabina Sweta-Sen ("Indigenous Canada: Original Inhabitants, First Meetings and Clash of Worldviews") oraz mgr Nina Augustynowicz („Join LiteraTecs Today and Save Fiction!"), natomiast mgr Marcin Hanuszkiewicz poprowadzi warsztaty "Wstęp do dźwiękoznawstwa".