Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 19 March 2019
  • Data końcowa Thursday, 21 March 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Zajęcia zostaną odrobione w późniejszym terminie. 

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 19 March 2019
  • Data końcowa Monday, 25 March 2019
  • Przedmiot i grupy

    Wprowadzenie do teorii przekładu, 2kmt1 i 2 wykład i ćwiczenia

    Translacja 3kaoj

    Przekład literacki 4SW

    Swminarium magisterskie

  • Forma odrobienia zajęć

    nie dotyczy, zwolnienie lekarskie

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 18 March 2019
  • Przedmiot i grupy

    2kaoj, 1sw2

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

odwołanie zajęć

Tuesday, 5 Mar. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Wednesday, 06 March 2019
  • Data końcowa Thursday, 07 March 2019
  • Przedmiot i grupy

    Komunikacja językowa, grupy 1KMT1, 1KMT2, 1KMT3

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Dr hab. Rafał Borysławski odwołuje swoje zajęcia w dn. 28.02.2019 ze wz. na udział w konferencji naukowej.

Additional Info

  • Data początkowa Thursday, 28 February 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Wednesday, 27 February 2019
  • Data końcowa Thursday, 28 February 2019
  • Przedmiot i grupy

    seminarium magisterskie

    przekład literacki SW

    wprowadzenie do teorii przekładu 2kmt1, 2kmt2 (wykład)

  • Forma odrobienia zajęć

    nie dotyczy

Sabina Sweta Sen Podstawska

Monday, 25 Feb. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 26 February 2019
  • Przedmiot i grupy

    ćw. KAOJ 2b1 2b2

    w. HAOJ 1s1 1o 1j2 1jn 1b1 1b2 1b3 

  • Forma odrobienia zajęć

    Nie dotyczy - Konkurs Discover Canada 

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 25 February 2019
  • Przedmiot i grupy

    1sw2, 2kaoj

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 26 February 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Dear International students,

please note that the schedule of classes has been modified (February 24, 2019). You can always check the current schedule here. Also, please note that the schedule us subject to change in the first weeks of the semester.

ang poziom small

wydz fil logo21

logo ikila en small
 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec