student research festival3

Już 16 maja fantastyczna okazja do wysłuchania wystąpień studentów, którzy podzielą się z nami swoimi zainteresowaniami naukowymi i wynikami prowadzonych badań. Serdecznie zapraszamy!

sekretariat nieczynny 2 maja

Tuesday, 30 Apr. 2019

Uprzejmie informujemy, że w czwartek 2 maja sekretariat będzie nieczynny.

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 29 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Friday, 26 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

odwołanie zajęć

Tuesday, 23 Apr. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Wednesday, 24 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Wednesday, 17 April 2019
  • Data końcowa Thursday, 18 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

odwołanie zajęć

Tuesday, 9 Apr. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 09 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 09 April 2019
  • Data końcowa Friday, 12 April 2019
  • Przedmiot i grupy

    gramatyka praktyczna - 2km1, 2km2

  • Forma odrobienia zajęć

    Zwolnienie lekarskie

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 08 April 2019
  • Data końcowa Tuesday, 09 April 2019
  • Przedmiot i grupy

    Sprint-write, 1 rok, History of British Literature

  • Forma odrobienia zajęć

    L4

Odwołanie zajęć 4.4.2019

Thursday, 4 Apr. 2019

Z powodu choroby odwołuję wszystkie zajęcia dnia 4.4.2019. Zaplanowane pokazywanie projektów i test odbędą się za tydzień, dnia 11.4.2019

Additional Info

  • Data początkowa Thursday, 04 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

ang poziom small

wydz fil logo21

logo ikila en small
 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec