Odwołanie zajęć 12.12.2019

Thursday, 12 Dec. 2019

Ze względu na chorobę informuję o odwołaniu zajęć w dniu 12.12.2019

Additional Info

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Ze względu na możliwość udziału w pogrzebie prof. Krzysztofa Uniłowskiego w dniu 11 grudnia 2019 r. od godz. 11:00 do 16:00 ogłoszone zostają godziny dziekańskie.

Uprzejmie informujemy, że w poniedziałek 16 grudnia 2019 roku  nasz Wydział odwiedzi  Konsul Stanów Zjednoczonych. Wizyta będzie miała na celu spotkanie ze studentami i przedstawienie programu Summer Work and Travel. Spotkanie odbędzie się o godzinie 14:00 w sali 0.51. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w tym wydarzeniu.

Sławomir Masłoń odwołuje zajęcia i dyżury w dniach 2-13 grudnia 2019

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 02 December 2019
  • Data końcowa Friday, 13 December 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 26 November 2019
  • Data końcowa Wednesday, 27 November 2019
  • Przedmiot i grupy

    multimedia 5kmt1

    tłumaczenie 3sw

    tłumaczenie 5kmt

    przedmiot do wyboru 3kmt2

    tlumaczenie 5kmt2

    seminarium 4ad

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Sławomir Masłoń odwołuje zajęcia i dyżury w dniach 28-29 listopada 2019

Additional Info

  • Data początkowa Thursday, 28 November 2019
  • Data końcowa Friday, 29 November 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Dr Musiał odwołuje zajęcia

Friday, 22 Nov. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Friday, 22 November 2019
  • Przedmiot i grupy

    4kmt1, 4kmt2

    Edycja tekstu

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

odwołanie zajęć

Thursday, 21 Nov. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 19 November 2019
  • Data końcowa Friday, 29 November 2019
  • Przedmiot i grupy

    Dr Małgorzata Poks odwołuje zajęcia z powodu choroby.

  • Forma odrobienia zajęć

    L-4

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 18 November 2019
  • Przedmiot i grupy

    5sw, 3sw, 1kaoj

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

odwołanie zajęć

Wednesday, 6 Nov. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Wednesday, 06 November 2019
  • Data końcowa Wednesday, 06 November 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Page 1 of 77

ang poziom small

wydz fil logo21

logo ikila en small
 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec