Tuesday, 22 May. 2018

cancels classes on Wednesday, 23 May 2018

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 23 May 2018
  • Przedmiot i grupy

    Seminarium magisterskie i specjalizacyjne

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Sunday, 13 May. 2018

cancels classes on

Dr Anna Malinowska odwołuje swoje zajęcia w dniu 14 maja br. 

 

 

Details

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Tuesday, 8 May. 2018

cancels classes on Tuesday, 15 May 2018 - Wednesday, 16 May 2018

15 i 16 maja

Details

  • Data początkowa
    Tuesday, 15 May 2018
  • Data końcowa
    Wednesday, 16 May 2018
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Thursday, 26 Apr. 2018

cancels classes on Friday, 27 April 2018 - Friday, 27 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Friday, 27 April 2018
  • Data końcowa
    Friday, 27 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    2kmt, 4kmt2

  • Forma odrobienia zajęć

    nie dotyczy - zwolnienie lekarskie

Wednesday, 25 Apr. 2018

cancels classes on Thursday, 26 April 2018 - Friday, 27 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Thursday, 26 April 2018
  • Data końcowa
    Friday, 27 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    Przekład tekstów użytkowych 2kmt

    Konwersacje 2kmt, 2 kaoj

Monday, 23 Apr. 2018

cancels classes on Monday, 23 April 2018 - Thursday, 26 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Monday, 23 April 2018
  • Data końcowa
    Thursday, 26 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    1sw1, 1sw2 - gramatyka praktyczna

    2sw1, 2sw2, 2km+kaoj - gramatyka praktyczna

  • Forma odrobienia zajęć

    Zwolnienie lekarskie

Wednesday, 18 Apr. 2018

cancels classes on Wednesday, 18 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 18 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    2sw1, 2sw2, 2km - gramatyka praktyczna

  • Forma odrobienia zajęć

    Zwolnienie lekarskie

Tuesday, 17 Apr. 2018

cancels classes on Wednesday, 18 April 2018 - Thursday, 19 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 18 April 2018
  • Data końcowa
    Thursday, 19 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    Kultura AOJ, II rok (wykład)

    Historia USA, I rok (wykład), 1nn, 1ni

    Kultura i literatura - moduł tematyczny (wykład i ćwiczenia) 4ad

     

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Saturday, 14 Apr. 2018

cancels classes on Wednesday, 18 April 2018 - Wednesday, 25 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 18 April 2018
  • Data końcowa
    Wednesday, 25 April 2018
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Monday, 9 Apr. 2018

cancels classes on Tuesday, 10 April 2018 - Friday, 13 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Tuesday, 10 April 2018
  • Data końcowa
    Friday, 13 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    1sw1, 2sw1 - historia literatury brytyjskiej (survey course)

    3sw, 3kmt - seminarium dyplomowe

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Monday, 9 Apr. 2018

cancels classes on Thursday, 12 April 2018 - Friday, 20 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Thursday, 12 April 2018
  • Data końcowa
    Friday, 20 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    Kultura angielskiego obszaru językowego, I rok SW, gr.1 i gr.2

  • Forma odrobienia zajęć

    Zajęcia zostaną odrobione:

    Gr.1: 27.04, godz.15.00-16.30 s.2.2

             11.05, godz.15.00-16.30 s.2.2

    Gr.2: 25.04. godz.15.00-16.30

                        godz.16.45-18.15 (sala naprzeciwko sekretariatu)

Tuesday, 3 Apr. 2018

cancels classes on Wednesday, 04 April 2018

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 04 April 2018
  • Przedmiot i grupy

    wstęp do literaturoznawstwa (w) 1kmt, 1 kaoj, 1500

    teoria literatury (w) 2 kaoj, 1545

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Tuesday, 27 Mar. 2018

cancels classes on Wednesday, 28 March 2018

Details

  • Data początkowa
    Wednesday, 28 March 2018
  • Przedmiot i grupy

    HAOJ - 1 rok oraz konsultacje

  • Forma odrobienia zajęć

    Nie dotyczy - L4

Page 1 of 8

ang poziom small

wydz fil logo21

logo ikila en small
 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec