Additional Info

  • Data początkowa Wednesday, 17 April 2019
  • Data końcowa Thursday, 18 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

odwołanie zajęć

Tuesday, 9 Apr. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 09 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 09 April 2019
  • Data końcowa Friday, 12 April 2019
  • Przedmiot i grupy

    gramatyka praktyczna - 2km1, 2km2

  • Forma odrobienia zajęć

    Zwolnienie lekarskie

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 08 April 2019
  • Data końcowa Tuesday, 09 April 2019
  • Przedmiot i grupy

    Sprint-write, 1 rok, History of British Literature

  • Forma odrobienia zajęć

    L4

Odwołanie zajęć 4.4.2019

Thursday, 4 Apr. 2019

Z powodu choroby odwołuję wszystkie zajęcia dnia 4.4.2019. Zaplanowane pokazywanie projektów i test odbędą się za tydzień, dnia 11.4.2019

Additional Info

  • Data początkowa Thursday, 04 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

odwołanie zajęć

Thursday, 4 Apr. 2019

Additional Info

  • Data początkowa Thursday, 04 April 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Nie dotyczy 

We are delighted to announce Dr. Trevor Carolan' s visit at the University of Silesia, Institute of English Cultures and Literatures, Department of American and Canadian Studies on April 15th 2019. Prof. Carolan who is an Associate Professor at the University of the Fraser Valley, will give a lecture titled "Cascadia Bioregional Literature on the Pacific Coast: Our Debt to the Beatsand" (at 1315, Room 1.49) and conduct a workshop on Cascadia Bioregional Literature (1515-1815, Room 1.49).

Additional Info

  • Data początkowa Tuesday, 02 April 2019
  • Przedmiot i grupy

    Agnieszka Woźniakowska odwołuje zajęcia 2 kwietnia 2019 roku w godzinach od 9.45 do 14.45

  • Forma odrobienia zajęć

    Do ustalenia

Additional Info

  • Data początkowa Monday, 01 April 2019
  • Data końcowa Friday, 05 April 2019
  • Przedmiot i grupy

    Sprint write rok 1, Historia literatury brytyjskiej

  • Forma odrobienia zajęć

    L4

Additional Info

  • Data początkowa Thursday, 28 March 2019
  • Forma odrobienia zajęć

    Zajęcia zostaną odrobienia w innym terminie. 

Page 1 of 71

ang poziom small

wydz fil logo21

logo ikila en small
 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec