Program oceniania kadry Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych rok akad. 2018/2019, I semestr I

Opublikowane przez  16 Sty. 2019

 Poniżej zamiszczamy harmonogram przeprowadzenia ocen kadry IKiLA przez studentów (ankietyzacji) w 1 semestrze roku akademickiego 2018/19.

Program oceniania kadry Instytutu Kultur i Literatur Anglojęzycznych rok akad. 2018/2019, I semestr I

Imię i nazwisko

Nazwa przedmiotu

Dzień/godzina

Nina Augustynowicz, mgr

Metodologia tekstu akademickiego/ Methodology of Academic Writing, 3sw

Poniedziałek, godz. 13.15 3sw, s. 1.44

Czwartek, godz. 15.00

3kaoj+3kmt1, s. 2.54

Mgr Alicja Bemben

Tłumaczenie z gramatyką/ Grammar and Translation, 1sw1

 

Poniedziałek, godz. 13.15, 1sw1, s. 2.12

Środa, godz. 18.20, 1sw2, s. 2.12

Zbigniew Białas, prof. dr hab.

seminarium magisterskie/M.A. Seminar, V rok

Środa, godz. 11.30, s. 4.60

Wojciech Borczyk, dr inż.

Języki programowania/ Programming Languages

ćw., 4sw,

Czwartek, godz. 8.00., 4sw, s.1.44

Tomasz Burzyński, dr

Wstęp do medioznawstwa, w. 3 tx

Poniedziałek, godz. 8.00 3nn, 3ni, 3j1, 3j2, 3s, 3t, 3o, 3i, s. 0.3

Dr Sonia Caputa

Seminarium magisterskie/ M.A. Seminar, 4 rok

Środa, godz. 9.45, s. 3.54

Sonia Front, dr hab.

Interpretacja literatur anglojęzycznych/.

 

Czwartek, godz. 13.15 ćw., 4kmt1, s. 2.23

Czwartek, godz. 15.00 ćw., 4kmt2, s. 2.23

Tomasz Gnat, dr

interpretacja i analiza rozrywki interaktywnej/

 

Czwartek, godz. 11.30

1sw1, s. 1.49

Czwartek, godz. 13.15, 1sw2, s.1.49

Marzenna Gustek-Sikorska, mgr

Kultura angielskiego obszaru językowego

 

Środa, godz. 11.30, 2kmt2, s. 1.44

Środa, godz.13.15, 2kmt3, s. 1.49

Środa, godz.16.40, 2sw2, s. 1.49

Czwartek, godz. 13.15, 2sw1, s. 2.2

Czwartek, godz. 16.40, 2kmt1+2kaoj, s. 2.2

Marcin Hanuszkiewicz, mgr

Konwersacje/ Conversation , 1sw2,

Wtorek, godz. 9.45 1sw2, s. 1.44

Mgr Anna Kisiel

Język pisany/ Writing, 1sw2

 

Poniedziałek, godz. 8.00 1sw2, s. 2.1

 

Mgr Michał Kisiel

Tłumaczenie z gramatyką

 

Poniedziałek, godz. 8.00, 1kmt2, s. 2.2

Środa, godz. 18.20,  1kmt1, s. 2.2

Bartłomiej Kuchciński, dr

Gramatyka praktyczna/ Practical Grammar , 2sw1.,

Środa, godz. 18.20, 2sw2., s. 1.49

Piątek, godz. 15.00, 2sw1., s. 2.1

Marta Mamet-Michalkiewicz, dr

Seminarium dyplomowe/ B.A. Seminar, 3 rok

Czwartek, godz. 11.30,  s. 4.59

Jacek Mydla, dr hab.

Zagadnienia dramatu/ Introduction to

Drama, 2kmt1,

Poniedziałek, godz. 9.45, 2kmt2, s. 2.23

Poniedziałek, godz. 11.30, 2kmt1, s. 2.23

Czwartek, godz. 13.15, 2kmt3, s. 0.2

Marcin Mazurek, dr

Rozumienie tekstu/ Reading Comprehension ćw., 1kaoj,

Piątek, godz.13.15, 1kaoj,s. 2.1

 

Małgorzata Nitka, dr hab.

Historia lit. brytyjskiej (survey)/ History of British Literature (survey) w., 2kaoj+2sw

Piątek, godz. 11.30, w., 2kaoj+2sw, s 0.2

Agnieszka Podruczna, dr

Teoria kultury/ Theory of Culture ćw.,4kmt1

Wtorek, godz. 9.45, 4kmt2, s. 0.2

Wtorek, godz. 11.30, 4kmt1, s. 0.2

Agnieszka Pośpiech, dr

Zagadnienia dramatu/ Introduction to Drama, 2kaoj

Piątek, godz. 9.45, 2kaoj , s. 1.49

Sabina Sen-Podstawska, dr

Protokół dyplomatyczny/ Diplomatic Protocol

ćw., 4ad,

Wtorek, godz. 15.00, 4ad, s. 2.54

Mgr Patrycja Sokołowska

Język pisany/ Writing, 1kmt1,

 

Poniedziałek, godz. 15.00, 1kmt1,s.2.12

 

Julia Szołtysek, dr

Język pisany/ Writing ćw.,2kmt2

Piątek, godz. 13.15, 2kmt2, s. 2.12

Piątek, godz. 15.00, 2kmt1, s. 2.1

Mariola Świerkot, mgr

Translation , 1kmt3,

Piątek, godz. 16.40, 1kmt3, s. 2.2

Jacek Wandzel, mgr

Branża GD/ Game Development History and a Survey of Competences ćw.,1sw1,

Czwartek, godz. 15.00 1sw1, s.1.49

Czwartek, godz. 16.40,1sw2, s.1.49

Ewa Wylężek, mgr

Rozumienie tekstu/ ReadingComprehension ćw., 1km1,

Środa, godz. 16.40,1km1, s. 2.53

Wojciech Rzadek, mgr

Projektowanie gier tradycyjnych/ Designing Traditional Games, 4sw, (19.10, 02.11, 16.11, 30.11, 11.01, 24.01 )

Piątek, godz. 11.30, s. 2.3 (11.01, 24.01 )

Adam Jarosz, inż.

Projektowanie gier/ Level Design, 4sw, s.1.44

Poniedziałek, godz. 11.30,  .s.1.44

Błażej Szaflik, mgr

Lab. technik graficznych i dewelop.1/ Game Development Lab 1 Lab. technik graficznych i

dewelop.3/ Game Development Lab 3 ćw., 3sw, s.

Wtorek, godz. 15.00,  3sw, s. 1.44

 

 

 

logo ikila blue small

 

Wydział Filologiczny Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach
ul. Gen. S. Grota-Roweckiego 5
41-205 Sosnowiec